Műszaki adatok:
Erősítő:
| Bemenő ellenállás | > 1 Mohm |
| Csatlakoztatható mérő-átalakítók | Min. 50 ohm eredő ellenállású érzékelő elemek teljes hídkapcsolásban |
| A hídtáplálás feszültsége | 10 V DC |
| Az erősítő bemenő feszültsége | 2 mV⁄V |
| Feszültség kimenet | +⁄- 10 V +⁄- 0.1 % a végértékre vonatkoztatva (Rt = 2 kohm min.) |
| Áram kimenet | 4-20 mA +⁄- 0.1 % a végértékre vonatkoztatva (Rt = 500 ohm max.) |
| Linearitási hiba | < +⁄- 0.01 % |
| Tárázással végrehajtható nullpont eltolás | A végérték 30 %-a |
| Feszültség ellenőrző kimenet | Helyes működés estén: TTL log. „1” Meghibásodás vagy üres kártyahely esetén: TTL log. „0” |
| Működési hőmérséklet tartomány | + 10 oC…+ 50 oC között |
| Teljesítmény felvétel | Kb. 2.2 W erősítőnként |
| Mechanikai méretek | 6E Európa kártya indirekt csatlakozóval (DIN 41612) Magasság: 233.4 mm. Szélesség: 25.1 mm. Mélység: 160 mm |
Tápegységek:
| 2 db. MIKROTERV gyártmány, típus | EA-1515 AC-DC tápegység |
| Bemenő feszültség | 230 V AC +10% – 15% 47…63 Hz |
| Kimeneti feszültség | U1 = 15 V 3A, U2 = 15 V 3A |
Kártyatartó rekesz:
| RITTAL gyártmány, típus | Rittal Varioset 6HE 84TE |
| Mechanikai méretek | Magasság: 265.9 mm, szélesség: 482.6 mm mélység: 183.8 mm |
Műszerház:
| RITTAL gyártmány, típus | Rittal Vario-Case (19”) 6HE |
| Mechanikai méretek | Magasság: 297 mm, szélesség: 534 mm mélység: 300 mm |
DAV 2000 felépítése:
| 1. | Erősítő 1 |
| 2. | Erősítő 2 |
| 3. | Erősítő 3 |
| 4. | Erősítő 4 |
| 5. | Erősítő 5 |
| 6. | Erősítő 6 |
| 7. | Erősítő 7 |
| 8. | Erősítő 8 |
| 9. | Erősítő 9 |
| 10. | Erősítő 10 |
| 11. | TE 6 Vaklap |
| 12. | Főkapcsolók |
| 13. | Kártyatartó rekesz |
| 14. | Műszerház |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.