Mérlegelektronika 6 digites LED kijelzővel
Műszaki adatok:
| Maximális felbontás | 20000 d |
| Méréshatár | 0,25 mV⁄V (1000d) – 4 mV⁄V (20000d) |
| Bemenet | előválasztóval 4 csatornára bővíthető, 4 egymástól független kalibrálási lehetőséggel |
| Erősítő bemenő ellenállás | > 1 Mohm |
| Csatlakoztatható érzékelő | min. 20 ohm eredő ellenállású mérő-átalakító teljes hídkapcsolásban |
| Max. kábelhossz | 50 méter |
| Mintavételi sebesség | 6, 12, 48, 96 mérés⁄sec |
| Átlagolás | 2, 4, 8, 16 |
| A hídtáplálás feszültsége | 5 V DC |
| A hídtáplálás terhelhetősége | max. 250 mA |
| Alkalmazott A⁄D | CS5532 tip. mikroprocesszoros híd A⁄D konverter, alapfelbontás 20 bites, belső software felbontás: 500000 digit |
| Kijelző | 6 digit előjellel, 20mm-es LED kijelző |
| Lépésnagyság | 1, 2, 5, 10 |
| Kezelőfelület | 6 db fémrugós fólia gomb |
| Állapotszimbólumok | határérték bekapcsolva (LED), nettó érték (LED), komparátor működik (4 db. LED) |
| Tápfeszültség | 9÷32 V DC max. 500 mA v. hálózati adapter Fordított bekötés ellen védett, önregeneráló biztosítékkal ellátott. (230 V AC⁄12÷12 V DC 500mA) |
| Teljesítményfelvétel | átlagosan 8 W |
| Bemenetek | Utáp+⁄-, Uref+⁄-, Ujel+⁄-, Árnyékolás, OPT1 – OPT4 optocsatolós |
| Kimenetek | |
| Komparátor max 4 db | DC relé 250V AC ⁄ 5A vagy 30V DC ⁄ 5A Szilárdtest relé 250V AC ⁄ 1,2A |
| Áramhurok | földfüggetlen 4-20 vagy 0-24 mA felbontás max. 16 bit. opció |
| RS485 | földfüggetlen, opció |
| Adagolásvezérlő üzemmód | opció |
| Névleges hőm. tartomány | 0….+ 40 oC |
| Tárolási hőm. tartomány | -30….+ 70 oC |
| Védettség | IP65 |
| Műszer ház anyaga | ütésálló műanyag |
| Külső méretek | 120 × 200 × 57 mm |
| Tömeg | kb. 0,5 kg. |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.