Műszaki adatok:
| Tanúsítvány | CE |
| Maximális felbontás | 4000 d |
| Méréshatár | 0,1-3,0 mV⁄V |
| Erősítő bemenő ellenállás | > 1 Mohm |
| Csatlakoztatható mérőcella | 4×350 Ohm vagy 8×700 ohm, max 1000 ohm ellenállású mérő-átalakító teljes hídkapcsolásban |
| Mérőcellakábel | 4 vezetékes, 6 vezetékes |
| Max. kábelhossz | 50 méter |
| Mintavételi sebesség | 20 mérés⁄sec |
| Működési módok | INDUST, OIML, NTEP |
| Maximális kijelzett érték | 000100 – 999999 |
| Bemeneti érzékenység | 0,1mV⁄V– 3mV⁄V |
| Mértékegység kijelzése | Nincs, g, kg, lb, t |
| A hídtáplálás feszültsége | 5 V DC |
| A hídtáplálás terhelhetősége | max. 100 mA |
| Tápfeszültség | Akku ⁄4,8 9,6 12 24 V DC⁄ kb 2,5VA |
| AC adapter | 230 V AC 50⁄60 Hz, 12V DC 0,5 A kimenet |
| A⁄D típusa | 24 bit Sigma Delta 8,388,608 belsőszám |
| A⁄D átalakító sebessége | 20Hz FIR szűrő > 80dB |
| Digitális szűrés | Nincs, 0,2 0,5 1 2, 3, 4 mp |
| Kijelző | 20mm-es LCD kijelző ⁄6 digit + mértékegység ⁄LED háttérvilágítással |
| Lépésnagyság | 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 |
| 10x Lépésnagyság | Kikapcsolva, Bekapcsolva |
| Nullkövetés | Kikapcsolva, Bekapcsolva |
| Nullkövetés nagysága | -2%, +2%, -1% +3%, -20%, +20 % |
| Mozgásérzékelés nagysága | Kikapcsolva, 0,5 – 1,0sec, 1,0 – 1,0 sec |
| Linearizálás | 1 – 5 ponton |
| Billentyűk zárása | Igen P12345 ⁄ P – bekapcsológomb |
| Funkciók zárása | Igen TEST, COUNT, UNITS, HOLD, PEAK.H, LIVE.WT, SHOW.T |
| RS 232 | 2400,4800,9600 baud |
| Opto-LINK kapcsolat | Infra-red fej ⁄ TXD, RXD ⁄-PC RS232 |
| Komparátor | 2db szigetelt, nyitott emitter tranzisztor ⁄ Max 50V 300mA ⁄ |
| Ház anyaga | ABS, szilikon gumi, akril |
| Védettség | IP 55 |
| Mérete | |
| Táblaműszer | 164x77x35 |
| Asztali | 164x81x97 |
| Működési hőmérséklet | -10°C +50°C |
| Tárolási hőmérséklet | -20°C +50°C |
| Tömege | 0,34 kg |





Értékelések
Még nincsenek értékelések.