Műszaki adatok:
| Maximális felbontás | 20000 d |
| Méréshatár | 0,25 mV⁄V (1000d) – 4 mV⁄V (20000d) |
| Bemenet | előválasztóval 4 csatornára bővíthető, 4 egymástól független kalibrálási lehetőséggel |
| Erősítő bemenő ellenállás | > 1 Mohm |
| Csatlakoztatható érzékelő | min. 80 ohm eredő ellenállású mérő-átalakító teljes hídkapcsolásban |
| Max. kábelhossz | 50 méter |
| Mintavételi sebesség | 6, 12, 48, 96 mérés⁄sec |
| Átlagolás | 2, 4, 8, 16 |
| A hídtáplálás feszültsége | 5 V DC |
| A hídtáplálás terhelhetősége | max. 115 mA |
| Alkalmazott A⁄D | CS5532 tip. mikroprocesszoros híd A⁄D konverter, alapfelbontás 20 bites, belső software felbontás: 500000 digit |
| Kijelző | 7 digit előjellel, 20 mm-es LED kijelző |
| Lépésnagyság | 1, 2, 5, 10 |
| Kezelőfelület | 6 db fémrugós fólia gomb |
| Állapotszimbólumok | határérték bekapcsolva (LED), nettó érték (LED), komparátor működik (4 db. LED) |
| Tápfeszültség | 9÷32 V DC max. 500 mA v. hálózati adapter Fordított bekötés ellen védett, önregeneráló biztosítékkal ellátott. (230 V AC⁄12÷12 V DC 500mA) |
| Teljesítményfelvétel | Max. 6 VA |
| Bemenetek | Utáp+⁄-, Uref+⁄-, Ujel+⁄-, Árnyékolás, OPT1 – OPT4 optocsatolós |
| Kimenetek | |
| Komparátor max 5 db | DC relé 250 V AC ⁄ 5A vagy 3 0V DC ⁄ 5 A Szilárdtest relé 250 V AC ⁄ 1,2 A |
| Áramhurok | F4-20 mA |
| RS 232 | választható |
| RS485 | Választható |
| 0 – 5 V analóg feszültség | analóg feszültség |
| Védettség | II. év. osztály |
| Külső méretek | 220120X82 |
| Tömeg | kb. 2 kg. |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.