Műszaki adatok:
| Pontossági osztály | 0,0025 |
| Kapcsolási értékek | 10, 20, 20, 50, 100, 200, 400,800, 1600 mV⁄V |
| Polaritás kapcsoló | +⁄- kimenőjel választható |
| Kapcsolt érték hibája | +⁄- 0,002 % |
| Hőmérsékleti hiba | +⁄- 0,002 % |
| Bemenő hídellenállás | 220 – 240 ohm |
| Kimenő hídellenállás | 102 ohm |
| Tápfeszültség frekvenciája | 0 – 1000 Hz |
| Ajánlott tápfeszültség | 5 – 10 V |
| Maximális tápfeszültség | 18 V |
| Működési hőmérséklethatár | +100 C…+400 C között |
| Tárolási hőmérséklethatár | +100 C…+700 C között |
| Védetség | IP 66 |
| Elektromos csatlakozás | 6X0,25 mm2 árnyékolt kábel |
| Súly | 0,5 kg |
| Méret | 235X180X105 |



Értékelések
Még nincsenek értékelések.