Műszaki adatok:
| Csatlakoztatható érzékelő | min. 80 ohm eredő ellenállású érzékelő teljes hídkapcsolásban |
| Bemenő tápfeszültség | 24 V DC +⁄- 20 % |
| A hídtáplálás feszültsége | 10 V DC |
| A hídtáplálás terhelhetősége | max. 125 mA |
| Erősítő bemenő ellenállás | > 1 Mohm |
| Bemenő jelfeszültség tartomány | 0….20 mV |
| Kimenő áram | 4 – 20 mA |
| A kimenő áram pontossága | +⁄- 0.1 % a végértékre vonatkoztatva |
| Kimeneti terhelés | 50…..400 ohm |
| Tárázási tartomány | a végérték +⁄- 50 %-a |
| Működési hőmérséklet | 00 C……+700 C között |
| Tömeg | kb. 0.5 kg |
| Doboz típusa | K31 |
| Doboz anyaga | alumínium |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.