Műszaki adatok:
| Csatlakoztatható érzékelő | Min. 60 ohm eredő ellenállású érzékelő |
| Bemenő tápfeszültség | 230 V AC 50Hz |
| A hídtáplálás feszültsége | 10V DC |
| A hídtáplálás terhelhetősége | Max. 125 mA |
| Erősítő bemenő ellenállása | 1 Mohm |
| Bemenő feszültség tartomány | 0 – 20 mV |
| LCD kijelzés | Max. 1999 digit |
| Kijelzés pontossága | ± 1 digit |
| Kimenő áram | 4 – 20 mA |
| Kimenő áram pontossága | ± 0,1 % a végértékre vonatkoztatva |
| Kimeneti terhelés | 50 – 400 ohm |
| Tárázási tartomány | A végérték ± 50 %-a |
| Teljesítményfelvétel | 5 VA |
| Védettség | IP 62 |
| Tömeg | 1 kg |
| Geometriai méretek | 200X120X60 |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.