Ezt a típust daru biztonságtechnikai rendszerben a 7920, 7924, 7935 mérőcellákhoz, a 9067 típusú szélsebességmérőhöz és a 9062 típusú kötélerőmérőhöz ajánljuk.
Műszaki adatok:
| Csatlakoztatható érzékelő | min. 200 ohm eredő ellenállású mérő átalakító teljes hídkapcsolásban |
| A hídtáplálás feszültsége ⁄ Ut ⁄ | + 10 V +⁄- 0,2 V |
| A hídtáplálás terhelhetősége | max. 50 mA |
| Tápfeszültség | 230V 50Hz⁄ 24V AC 50Hz, 36V-72V DC⁄ |
| Teljesítményfelvétel | max 10VA |
| Üzemi hőmérséklet tartomány | -40 Co …..+70 Co |
| Túlterhelési kikapcsolási pontosság | +⁄- 2 % |
| Kimenetek terhelhetősége | 6A⁄230V AC ⁄ MORSE-Kontaktusok |
| Kapcsolási szintek állítási tartománya | |
| Túlterhelési kapcsolási szint | 110 % állítható, és 140 % ⁄ gyári beállítás ⁄ |
| Előjelző kapcsolási szint | 90 % állítható |
| Kötél laza kapcsolási szint | 1% állítható |
| Kapcsolási késleltetési idő | |
| Túlterhelés kapcsoló | 0.2 s vagy 3 s állítható JP4 |
| Előjelző kapcsoló | kisebb mint 0,1 s nem állítható |
| Kötél laza kapcsoló | kisebb mint 0,1 s |
| Működésjelző LED-ek | |
| Piros D5 | kötél laza -0,3% |
| Piros D1 | Túlterhelés 110% ⁄max 3sec⁄ 140%⁄azonnal⁄ |
| Sárga D2 | előjelző 90% |
| Zöld D3 | bekapcsolva |
| Piros ⁄Villogó⁄ D4 | túlterhelés kikapcsolva |
| Túlterhelés kiiktatása ⁄ K1 ⁄ | Terheléspróba esetén egy belső kulcsos-kapcsoló segítségével !!! ⁄ Záródugó alatt ⁄ |
| Túlterhelés hangjelzéssel | belső zümmer ⁄ Jumper JP5! ⁄⁄ f=4.1 kHz , hangnyomás = 83dB |
| Csatlakozások | tömszelencéken csavaros szorítással ⁄PG9 Ř3,5÷8mm⁄ |
| Mechanikai mérete | 220x120x81 mm |
| Anyaga | alumínium |
| Védettség | IP65 |
| Raktározás | -45 Co ….. +85 Co |
| Tömeg | kb. 3.5 kg |
Rendelhető opciók:
| DB-05L | Alaptípus ⁄ DB-05 ⁄, kiegészítve külön dobozba szerelt működésjelzőkkel ⁄ LED ⁄ 80x75x57mm |
| DB-05K | Alaptípus ⁄ DB-05 ⁄, kiegészítve 4 Digites táblába építhető LED kijelzővel ⁄ PGM 400 ⁄ max 20 méter a DB-05-től. |
| DB-05M | Alaptípus ⁄ DB-05 ⁄ , kiegészítve méréshatár átkapcsolóval -két tartomány automatikus átváltására ⁄ különböző gémállásokhoz ⁄ |
| DB-05A | Alaptípus ⁄ DB-05 ⁄, kiegészítve 4-20mA kimenettel |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.