Műszaki adatok:
| Csatlakoztatható érzékelő | min. 80 ohm eredő ellenállású érzékelő teljes hídkapcsolásban |
| Bemenő tápfeszültség | 230 V AC 50 Hz |
| A hídtáplálás feszültsége | 10 V DC |
| A hídtáplálás terhelhetősége | max. 125 mA |
| Erősítő bemenő ellenállás | > 1 Mohm |
| Bemenő jelfeszültség tartomány | +⁄- 0….20 mV |
| Tárázási tartomány | a végérték +⁄- 50 %-a |
| Feszültségkimenet | 0-10V +⁄-0.1%(végérték!), Rt min. 5kohm |
| Áramkimenet | 4-20mA +⁄-0.1% (végérték!) Rt max.200ohm |
| Teljesítményfelvétel | kb. 5 VA |
| Védettség | IP 62 |
| Működési hőmérséklet | 00 C……+1200 C között |
| Tömeg | kb. 1.5 kg |
| Geometriai méretek | 200 X 120 X 60 |
Rendelhető típusok:
| ME 200 | Alaptipus, a fenti paraméterekkel ⁄ Kijelző nélkül! ⁄ |
| ME 200T | Alaptípus ⁄ ME 200 ⁄, valamint NIVELCO ⁄ Táblaműszer |
| Külön igényre, bármely típushoz: | AKKUMULÁTOR táplálás 12V DC vagy 24V DC |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.