| Méréshatár: | 2,5Nm, 5Nm, 10Nm, 20Nm, |
| Pontosság : | 0,1 % |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1 % |
| Nullhelyzet: | 1% |
| Nullhelyzet hőmérsékletfüggés: | 0,05% |
| Cellatényező hőmérsékletfüggés: | 0,05 % |
| Linearitás: | 0,1 % |
| Hiszterézis: | 0,1 % |
| Ismétlési hiba: | 0,03 % |
| Kúszás 30 perc alatt: | 0,06 % |
| Bemeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Kimeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Tápfeszültség (javasolt): | 6 – 10 V |
| Tápfeszültség (max.): | 12 V |
| Megengedett túlterhelés: | 150 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 65 |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.