Műszaki adatok:
| Csatlakoztatható érzékelő | Min. 80 ohm eredő ellenállású érzékelő |
| Bemenő tápfeszültség | 230 V AC 50Hz |
| A hídtáplálás feszültsége | 7 V ± 0,2V |
| A hídtáplálás terhelhetősége | Max. 90 mA |
| Erősítő bemenő ellenállása | 1 Mohm |
| Mérési sebesség | 2, 5, 10, 20, 40, 50 mérés⁄mp |
| Belső felbontás | 65000 digit pozitív tartományban |
| Kijelzés pontossága | ± 1 digit |
| Kimenő áram | 4 – 20 mA |
| Kimenetek | 2 db jelfogó |
| Tárázási tartomány | A teljes méréstartomány |
| Teljesítményfelvétel | 5 VA |
| Tömeg | 2 kg |
| Geometriai méretek | 144X192X130 vagy 144X192X70 |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.