| Méréshatár: | 2t, 5t, 6,3t, 10t, 20t, 30t, 126t, 200t, 320t |
| Pontosság : | 1 % |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1% |
| Nullhelyzet : | ± 1 % |
| Nullhelyzet hőmérsékletfüggés: | ± 0,15 % ⁄10K |
| Cellatényező hőmérsékletfüggés: | ± 0,15 % ⁄10K |
| Linearitás: | ± 1 % |
| Hiszterézis: | ± 1 % |
| Ismétlési hiba: | ± 0,5 % |
| Kúszás 30 perc alatt: | ± 0,2 % |
| Bemeneti ellenállás: | 700 ohm ± 5 ohm |
| Kimeneti ellenállás: | 700 ohm ± 5 ohm |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Tápfeszültség (javasolt): | 6 – 10 V |
| Tápfeszültség (max.): | 12 V |
| Megengedett túlterhelés: | 150 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 65 |






Értékelések
Még nincsenek értékelések.