Ehhez a típushoz, nyomó igénybevételhez a 7927-1210 erőbevezetőt ajánljuk
| Méréshatár: | 10kg, 16kg, 20kg, 25kg, 40kg, 50kg, 63kg, 100kg, 160kg, 200kg, 250kg, 400kg, 500kg |
| Pontosság : | 0,05% |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1 % |
| Nullhelyzet: | 1 % |
| Nullhelyzet hőmérsékletfüggés: | 0,05 % |
| Cellatényező hőmérsékletfüggés: | 0,05 % |
| Linearitás: | 0,05 % |
| Hiszterézis: | 0,05 % |
| Ismétlési hiba: | 0,03 % |
| Kúszás 30 perc alatt: | 0,04 % |
| Bemeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Kimeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Tápfeszültség (javasolt): | 6 – 10 V |
| Tápfeszültség (max.): | 12 V |
| Megengedett túlterhelés: | 150 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 65 |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.