Fémfólia nyúlásmérő ellenállás
Műanyag hordozón kialakított meander formájú kettős ellenállás, mely alkalmas – megfelelő applikáció esetén – erő, nyomás, nyomaték, és ezzel összefüggő mennyiségek mérésére.
A bélyeg megnevezésének magyarázata
| KMT | a gyártó kódja |
| L | egyenes rács |
| I | poliimid hordozó |
| A | A rács anyaga konstantán |
| D | egy hordozón levő rácsok száma = 2 |
| T | egyenes és keresztirányú rács |
| 06 | acélra hőkompenzált |
| 7 | rács hossz mm-ben |
| 500 | alapellenállás ohm ± 0,5 % |
Műszaki adatok
| Mérőrács anyaga | konstantán |
| Mérőrács vastagsága | 4,5 mm |
| Hordozó anyaga | poliimid |
| Hordozó vastagsága | 25 mm |
| Fedőréteg anyaga | poliimid |
| Fedőréteg vastagsága | 25 mm |
| Névleges ellenállás | 500 ohm ± 0,5 % |
| Átalakítási tényező | k = 2,05 ± 1 % |
| Átalakítási tényező hőm. együtthatója | 120 x 10 -6 ⁄ °C |
| Hőmérséklettartomány | -40 +95 °C |
| Kúszáskompenzáció | 1-10 |
| Maximális nyúlás | ± 2 % |
| Élettartam | ± 1500 me esetén több mint 107 ciklus |
| Alkalmazható hidegen keményedő ragasztók | cianoakrilát alapú ragasztók : pl. IS, LOCTITE |
| Alkalmazhatók kétkomponensű ragasztók | pl. ARALDIT 106, 138 |
| Alkalmazható melegen keményedő ragasztók | pl. EP250 (HBM), M-BOND 610 (VISHAY) |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.