Ennél a típusnál a 100-500kg -ig a 8960-1100 és 8960-1120 , 1-2t -ig a 8960-2120, 5t-hoz a 8960-3120 erőbevezetőt ajánljuk.
| Méréshatár: | 100kg, 200kg, 500kg, 1t, 2t, 5t |
| Pontosság : | 0,05 % |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1 % |
| Nullhelyzet: | 1 % |
| Nullhelyzet hőmérsékletfüggés: | 0,05 % |
| Cellatényező hőmérsékletfüggés: | 0,05 % |
| Linearitás: | 0,05 % |
| Hiszterézis: | 0,05% |
| Ismétlési hiba: | 0,03 % |
| Kúszás 30 perc alatt: | 0,04 % |
| Bemeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Kimeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Tápfeszültség (javasolt): | 6 – 10 V |
| Tápfeszültség (max.): | 12 V |
| Megengedett túlterhelés: | 150 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 65 |



Értékelések
Még nincsenek értékelések.