Ennél a típusnál a nyomó igénybevételhez 100kg – 200kg -ig, a 7960-1120 húzó igénybevételhez a 7960-1720 , nyomó igénybevételhez: 1t – 2t -ig a 7960-2100, 7960-2120, 7960-2420 és 7960-2520 , 5t-hoz 7960-3120, 7960-312E, 10t -hoz a 7960-412E, 7960-4120 és 7960-4520 ajánljuk.
| Méréshatár: | 100kg, 200kg, 1t, 2t, 5t, 10t |
| Pontosság : | 0,05 % |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1 % |
| Nullhelyzet: | 1 % |
| Nullhelyzet hőmérsékletfüggés: | 0,05 % |
| Cellatényező hőmérsékletfüggés: | 0,05 % |
| Linearitás: | 0,05 % |
| Hiszterézis: | 0,05 % |
| Ismétlési hiba: | 0,03 % |
| Kúszás 30 perc alatt: | 0,04 % |
| Bemeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Kimeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Tápfeszültség (javasolt): | 6-10 V |
| Tápfeszültség (max.): | 12 V |
| Megengedett túlterhelés: | 150 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 65 |




Értékelések
Még nincsenek értékelések.