Műszaki adatok:
| Csatlakoztatható érzékelő | min. 80 ohm ellenállású érzékelő fél hídkapcsolásban ⁄ Csatorna |
| Bemenő tápfeszültség | 230 V AC 50 Hz |
| A hídtáplálás feszültsége | 10 V DC |
| A hídtáplálás terhelhetősége | max. 125 mA |
| Erősítő bemenő ellenállás | > 1 Mohm ⁄ Csatorna |
| Bemenő jelfeszültség tartomány | +⁄- 0….20 mV ⁄ Csatorna |
| Tárázási tartomány | a végérték +⁄- 200 %-a ⁄ Csatorna |
| Feszültségkimenetek | |
| Uki1 ⁄ Sárga ⁄ | 0..+⁄-10V |
| Uki2 ⁄ Rózsaszín | 0..+⁄-10V |
| Uki3 ⁄ Barna ⁄ | 0..+⁄-10V |
| GND ⁄ Fehér, Szürke, Zöld ⁄ | |
| Teljesítményfelvétel | kb. 5 VA |
| Védettség | IP 62 |
| Működési hőmérséklet | 00 C……+400 C között |
| Tömeg | kb. 1.5 kg |
| Geometriai méretek | 200 X 120 X 60 |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.