| Méréshatár: | 30kg, 100kg |
| Pontosság : | 0,25 % |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1% |
| Nullhelyzet : | ± 100 % |
| Nullhelyzet hőmérsékletfüggés: | ± 0,5 % ⁄10K |
| Cellatényező hőmérsékletfüggés: | ± 0,5 % ⁄10K |
| Linearitás: | ± 0,25 % |
| Hiszterézis: | ± 0,25 % |
| Ismétlési hiba: | ± 0,05 % |
| Kúszás 30 perc alatt: | ± 0,05 % |
| Bemeneti ellenállás: | 350 ohm ± 50 ohm |
| Kimeneti ellenállás: | 350 ohm ± 5 ohm |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Tápfeszültség (javasolt): | 5 V |
| Tápfeszültség (max.): | 6 V |
| Megengedett túlterhelés: | 150 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 66 |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.