| Méréshatár: | 15t |
| Pontosság : | 100kg |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1% |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Működési hőmérséklet határ | -20 0C – +65 0C |
| Tápfeszültség (javasolt): | 6 – 10 V |
| Tápfeszültség (max.): | 12 V |
| Megengedett túlterhelés: | 120 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 65 |
| Aknamélység | 850 mm |


Értékelések
Még nincsenek értékelések.