| Méréshatár: | 20kg, 50kg, 63kg, 85kg, 100kg, 160kg, 173,9kg, 200kg, 250kg, 266kg, 300kg, 318,6kg, 400kg, 500kg |
| Pontosság : | 0,1 % |
| Cellatényező: | 2 mV⁄V ± 0,1% |
| Nullhelyzet : | ± 1 % |
| Nullhelyzet hőmérsékletfüggés: | ± 0,05 % ⁄10K |
| Cellatényező hőmérsékletfüggés: | ± 0,05 % ⁄10K |
| Linearitás: | ± 0,1 % |
| Hiszterézis: | ± 0,1 % |
| Ismétlési hiba: | ± 0,03 % |
| Kúszás 30 perc alatt: | ± 0,06 % |
| Bemeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Kimeneti ellenállás: | 350 ohm ± 3 ohm |
| Szigetelési ellenállás | Min 5 Gohm |
| Tápfeszültség (javasolt): | 10 V |
| Tápfeszültség (max.): | 12 V |
| Megengedett túlterhelés: | 150 % |
| Törés határ: | 300 % |
| Védelem: | IP 65 |



Értékelések
Még nincsenek értékelések.